? Carol Computer
   
Carol Computer
Aktualności    
Oferta
Serwis
O firmie
Kontakt
  oferta  
 
 
Oprogramowanie
Urządzenia fiskalne
Komputery
Peryferia
Akcesoria
Mat. eksploatacyjne

Wiemy, że nie wszyscy posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu branży IT - dlatego dokonując zakupu oprogramowania w naszej firmie możesz liczyć nie tylko na pomoc w doborze właściwego rozwiązania dla Ciebie i/lub Twojej firmy, ale także na pełną obsługę: od pomocy w instalacji i wdrożeniu, do wsparcia w codziennym użytkowaniu.

---------------------------------------------------------------

Bogatą ofertę oprogramowania otwierają produkty wiodącego światowego producenta systemów operacyjnych i serwerowych oraz oprogramowania biurowego - Microsoft.

Windows 8   Windows 7
Windows Server
Office

---------------------------------------------------------------

Dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw oferujemy oprogramowanie wspomagające procesy zarządzania marki CDN Comarch.
Znane i lubiane oprogramowanie z serii CDN Klasyka - już wiele lat temu zdobyło serca wielu firm i biur rachunkowych, dzięki przejrzystej i funkcjonalnej konstrukcji. Tym śladem dąży nowoczesny i niezawodny, zintegrowany system CDN Optima dający o wiele większe możliwości swoim użytkownikom, a dzięki pakietowi CDN Online pozwala łatwiej zdobyć klientów pośród internautów.
Wszystkie te programy objęte są programem CDN Asysta. Zapewnia on stałą aktualizację programów mającą na celu nie tylko utrzymanie zgodności z przepisami prawa, ale także ciągłe podnoszenie funkcjonalności i rozwój technologiczny.

Oprogramowanie dla biznesuOprogramowanie do zarządzania

---------------------------------------------------------------

Ciesząc się z możliwości sprzętu i oprogramowania, nie można lekceważyć kwestii bezpieczeństwa - szczególnie w dobie wszechobecnego internetu.
Aby mogli Państwo czuć się bezpiecznie - szczególnie polecamy wielokrotnie nagradzane oprogramowanie antywirusowe firmy Kaspersky Lab zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa dla każdego typu komputera i systemu operacyjnego: od systemów Linux do najnowszych wersji systemu Windows Server; od najpotężniejszych maszyn serwerowych po palmtopy i smartfony oparte na systemach Windows Mobile i Symbian.

 

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych
i są wyłączną własnością odpowiednich firm

Microsoft

 

Comarch

 

Kaspersky Lab

 
   
   
© Tomasz Kwiatkowski